Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 659153 |
|---|---|
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Размер на висулка | 10 мм |
| Камък | Опал |
| Доставката на този продукт е | до 3 работни дни |
| Дължина синджир | 40.0 см |
| Материал | Жълто злато |
Жълто злато колие с опалено синьо око на Назар
Разгледайте новите ни предложения от подобни колиета ТУК или всичките ни налични колиета с висулки ТУК
| Код | 659153 |
|---|---|
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Размер на висулка | 10 мм |
| Камък | Опал |
| Доставката на този продукт е | до 3 работни дни |
| Дължина синджир | 40.0 см |
| Материал | Жълто злато |