Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 236387 |
|---|---|
| Тегло | 1.22 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Дължина синджир | 42 см |
| Камък | Опал |
| Доставката на този продукт е | до 3 работни дни |
| Размер на висулка | 8.5мм х 13 мм |
| Материал | Бяло злато |
| Тегло | 1.22 гр |
|---|---|
| Код | 236387 |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Дължина синджир | 42 см |
| Камък | Опал |
| Доставката на този продукт е | до 3 работни дни |
| Размер на висулка | 8.5мм х 13 мм |
| Материал | Бяло злато |