Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 442965 |
|---|---|
| Тегло | 2.2 – 2.23 гр |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 40 см + 2 см |
| Камък | Топаз, Циркон |
| Размер висулка | 8мм х 8мм |
| Материал | Бяло злато |