Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 196122 |
|---|---|
| Тегло | 2.19 – 2.83 гр |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 42 см + 2см екстензия |
| Камък | Циркон |
| Размер висулка | 10мм |
| Материал | Розово злато |
| Грамаж | 2.18гр, 2.19гр, 2.83гр, 2.81гр |
Колие розово злато ALISIA
Разгледайте новите ни предложения от жълто злато колиета, бяло злато колиета , розово злато колиета или всичките ни налични златни колиета с висулки .
| Тегло | 2.19 – 2.83 гр |
|---|---|
| Код | 196122 |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 42 см + 2см екстензия |
| Камък | Циркон |
| Размер висулка | 10мм |
| Материал | Розово злато |
| Грамаж | 2.18гр, 2.19гр, 2.83гр, 2.81гр |