Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 341895 |
|---|---|
| Тегло | 2.73 гр |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 43см + 2см |
| Материал | Жълто злато |
| Размер висулка | 15мм |
| Камък | Камея |