Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 248782 |
|---|---|
| Тегло | 2.45 – 2.48 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Малахит |
| Дължина синджир | 38см +2см екстензия |
| Размер висулка | 1 брой- 1.1см , 2 броя-0.8см |
| Материал | Жълто злато |
| Грамаж | 2.45гр, 2.48гр |