Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 138374 |
|---|---|
| Тегло | 2.78 – 2.88 гр |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Камък | Оникс, Циркон |
| Дължина синджир | 41см + 2см екстензия |
| Материал | Бяло злато |
| Размер на висулка | 1.9см х 1.4см |
| Грамаж | 2.88гр, 2.78гр |