Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 962359 |
|---|---|
| Тегло | 1.23 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Висулка височина | 2.1 см |
| Висулка ширина | 0.8 см |
| Камък | Циркон |
| Материал | Жълто злато |