Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 176753 |
|---|---|
| Тегло | 1.73 гр |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Диамант карат | 0.02 ct |
| Диамант честота | F VS - SI |
| Камък | Гранат |
| Камък карат | OT: 0.92 CT |
| Дължина синджир | 42 см |
| Размер висулка | 0.6 мм |
| Тегло | 1.73 гр |
|---|---|
| Код | 176753 |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Диамант карат | 0.02 ct |
| Диамант честота | F VS - SI |
| Камък | Гранат |
| Камък карат | OT: 0.92 CT |
| Дължина синджир | 42 см |
| Размер висулка | 0.6 мм |