Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 239278 |
|---|---|
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 42 см + 2см екстензия |
| Размер на висулка | 2,1 см х 9мм |
| Камък | Аквамарин, Циркон |
| Материал | Жълто злато |
| Грамаж | 2.07, 2.13гр |