Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 978193 |
|---|---|
| Тегло | 3.29 гр |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Камък | Перла |
| Дължина на синджир | 42 см |
| Дължина на висулка | 3 см |
| Грамаж | 3.29гр, 3.17гр |