Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 499419 |
|---|---|
| Тегло | 2.90 гр |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Камък | Оникс |
| Материал | Бяло злато |
| Дължина синджир | 42 см |
| Дължина на висулка | 3.4см |