Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 971134 |
|---|---|
| Тегло | 1.49 гр |
| Дължина синджир | 42 см |
| Размер буква | 7 мм х 6 мм |
| Камък | Циркон |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Материал | Бяло злато |