Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 947414 |
|---|---|
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Дължина синджир | 40.0 см |
| Камък | Опал |
| Размер на висулка | 10мм х 10мм |
| Доставката на този продукт е | до 3 работни дни |
| Сърцето може да бъде поставено в два варианта | На страни / Централно (моля отбележете в коментар при поръчка, как искате да бъде поставено) |
| Материал | Бяло злато |
| Код | 947414 |
|---|---|
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Дължина синджир | 40.0 см |
| Камък | Опал |
| Размер на висулка | 10мм х 10мм |
| Доставката на този продукт е | до 3 работни дни |
| Сърцето може да бъде поставено в два варианта | На страни / Централно (моля отбележете в коментар при поръчка, как искате да бъде поставено) |
| Материал | Бяло злато |