Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 445584 |
|---|---|
| Тегло | 2.97 g |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина на синджирче | 42см + 2.5см удължител |
| Размер висулка | 21мм х 3мм |
| Камък | Циркон |
| Материал | Бяло злато |