Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 767599 |
|---|---|
| Тегло | -1 g |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Материал | Жълто злато |
| Камък | Сапфир, Циркон |
| Синтетичен камък | Да |
| Размер | 6мм |