Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 735211 |
|---|---|
| Тегло | 2.59 – 2.62 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Малахит |
| Дължина синджир | 42 см + 3 см екстензия |
| Размер висулка | 9мм |
| Материал | Бяло злато |
| Грамаж | 2.59гр, 2.61гр, 2.62гр |