Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 313434 |
|---|---|
| Тегло | 1.4 – 1.47 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Дължина синджир | 42 см |
| Размер буква | 6мм х 8мм |
| Материал | Бяло злато |
| Грамаж | 1.40гр, 1.42гр, 1.47 гр |