Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 526921 |
|---|---|
| Тегло | 1.61 гр |
| Диаметър | 12 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Камък | Циркон |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Материал | Бяло злато |
| Закопчаване | Промушване през ухото |