Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 496114 |
|---|---|
| Тегло | 1.62 g |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Камък | Аквамарин |
| Дължина синджир | 42 см + 1 см |
| Размер висулка | 11мм |
| Материал | Бяло злато |
Колие от бяло злато с аквамарин Sharon
Разгледайте новите ни предложения от подобни колиета ТУК или всичките ни налични колиета с висулки ТУК
| Тегло | 1.62 g |
|---|---|
| Код | 496114 |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Камък | Аквамарин |
| Дължина синджир | 42 см + 1 см |
| Размер висулка | 11мм |
| Материал | Бяло злато |