Описание
Колие бяло злато ALISIA
Разгледайте новите ни предложения от подобни колиета ТУК или всичките ни налични колиета с висулки ТУК
Колие бяло злато ALISIA
Разгледайте новите ни предложения от подобни колиета ТУК или всичките ни налични колиета с висулки ТУК
| Тегло | Изберете опция |
|---|---|
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 42 см + 2см екстензия |
| Камък | Циркон |
| Размер висулка | 10мм |
| Материал | Бяло злато |
| Грамаж | 2.25гр, 2.94гр |