Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 941523 |
|---|---|
| Тегло | 1.29 – 1.35 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Седеф |
| Дължина синджир | 39см + 3см екстензия |
| Размер висулка | 12мм, Висулката е с две лица |
| Материал | Бяло злато |
| Грамаж | 1.29 гр, 1.35гр |