Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 554472 |
|---|---|
| Тегло | 3.47 гр |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 41см +2см |
| Камък | Емайл, Циркон |
| Дължина на висулка | 2.7 см |
| Материал | Бяло злато |