Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 451878 |
|---|---|
| Тегло | 2.94 – 3.03 гр |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 41см + 2см екстензия |
| Камък | Оникс, Циркон |
| Материал | Бяло злато |
| Размер на висулка | 1.8см х 1.3см |
| Грамаж | 2.94гр, 3.03гр |
Колие бяло злато с висулка пате
Разгледайте нашите предложения за мъже и мъжки кожени гривни .
| Тегло | 2.94 – 3.03 гр |
|---|---|
| Код | 451878 |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 41см + 2см екстензия |
| Камък | Оникс, Циркон |
| Материал | Бяло злато |
| Размер на висулка | 1.8см х 1.3см |
| Грамаж | 2.94гр, 3.03гр |