Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 489795 |
|---|---|
| Тегло | 2.97 гр |
| Карат | 18 |
| Проба | 750K |
| Диамант карат | 0.30 ct |
| Диамант честота | H SI |
| Камък | Танзанит |
| Камък карат | 0.95 CT |
| Дължина синджир | 44.0 см |
| Карат синджир | 14K/ 585 |
| Тегло | 2.97 гр |
|---|---|
| Код | 489795 |
| Карат | 18 |
| Проба | 750K |
| Диамант карат | 0.30 ct |
| Диамант честота | H SI |
| Камък | Танзанит |
| Камък карат | 0.95 CT |
| Дължина синджир | 44.0 см |
| Карат синджир | 14K/ 585 |