Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 467546 |
|---|---|
| Тегло | 2.9 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Оникс, Седеф |
| Дължина синджир | 38см +2см екстензия |
| Размер висулка | 1.1см |
| Грамаж | 2.88гр, 2.90 гр |