Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 553776 |
|---|---|
| Тегло | 3.79 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Дължина синджир | 44.0 см |
| Материал | Жълто злато |
| Камък | Циркон |
| Размер висулка | 2.3см х 1.8см |