Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 244881 |
|---|---|
| Тегло | 3.31 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Дължина синджир | 41см +2см |
| Размер висулка | 0.9см х 0.9см |
| Камък | Циркон |
| Материал | Жълто злато |