Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 953471 |
|---|---|
| Тегло | 1.51 – 1.54 гр |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 40 см + 2 см екстензия |
| Размер буква | 6 мм х 8 мм |
| Камък | Циркон |
| Материал | Жълто злато |
| Грамаж | 1.51гр, 1.54 гр |
| Тегло | 1.51 – 1.54 гр |
|---|---|
| Код | 953471 |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 40 см + 2 см екстензия |
| Размер буква | 6 мм х 8 мм |
| Камък | Циркон |
| Материал | Жълто злато |
| Грамаж | 1.51гр, 1.54 гр |