Описание
Колие жълто злато с котки
Разгледайте цялата ни колекция SUNSET WOMAN ТУК. Или всичките ни дамски обици ТУК
Колие жълто злато с котки
Разгледайте цялата ни колекция SUNSET WOMAN ТУК. Или всичките ни дамски обици ТУК
| Тегло | Изберете опция |
|---|---|
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Камък | Топаз |
| Дължина синджир | 41см + 2см екстензия |
| Размер висулка | 2.1см х 1.1см |
| Материал | Жълто злато |
| Грамаж | 2.91гр, 2.86гр |