Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 814813 |
|---|---|
| Тегло | 1.60 гр |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Камък | Емайл |
| Дължина синджир | 42 см + 2см екстензия |
| Размер висулка | 6мм х 7мм |
| Материал | Жълто злато |