Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 258957 |
|---|---|
| Тегло | 3.05 гр |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 40.0 см |
| Материал | Жълто злато |
| Камък | Топаз, Цитрин |
| Диаметър кръг | 2см |