Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 514879 |
|---|---|
| Тегло | 2.27 – 2.29 гр |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 42 см |
| Висулка ширина | 7 мм |
| Висулка височина | 1.5 см |
| Камък | Циркон |
| Материал | Жълто злато |
| Грамаж | 2.29гр, 2.27гр |