Описание
Колие бяло злато с кръст с много камъни ANI
Разгледайте новите ни предложения от подобни колиета ТУК или всичките ни налични колиета с висулки ТУК
Колие бяло злато с кръст с много камъни ANI
Разгледайте новите ни предложения от подобни колиета ТУК или всичките ни налични колиета с висулки ТУК
| Тегло | Изберете опция |
|---|---|
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 42 см |
| Камък | Циркон |
| Размер кръст | 1.2см х 1см |
| Материал | Бяло злато |
| Грамаж | 2.14гр, 2.09гр, 2.21гр, 2.18гр, 2.15гр, 2.16гр |