Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 653963 |
|---|---|
| Тегло | 2.09 – 2.21 гр |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 42 см |
| Камък | Циркон |
| Размер кръст | 1.2см х 1см |
| Материал | Бяло злато |
| Грамаж | 2.14гр, 2.09гр, 2.21гр, 2.18гр, 2.15гр, 2.16гр |
| Тегло | 2.09 – 2.21 гр |
|---|---|
| Код | 653963 |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 42 см |
| Камък | Циркон |
| Размер кръст | 1.2см х 1см |
| Материал | Бяло злато |
| Грамаж | 2.14гр, 2.09гр, 2.21гр, 2.18гр, 2.15гр, 2.16гр |