Описание
Кръст бяло злато с камъни циркон ANI
Разгледайте новите ни предложения от подобни колиета ТУК или всичките ни налични колиета с висулки ТУК
Кръст бяло злато с камъни циркон ANI
Разгледайте новите ни предложения от подобни колиета ТУК или всичките ни налични колиета с висулки ТУК
| Тегло | Изберете опция |
|---|---|
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Дължина синджир | 41см |
| Камък | Циркон |
| Размер кръст | 1.4см х 1.1см |
| Материал | Бяло злато |
| Грамаж | 2.16гр, 2.20гр, 2.25гр, 2.30гр, 2.35гр |