Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 815143 |
|---|---|
| Тегло | 1.69 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Циркон |
| Закопчаване | На винт |
| Материал | Бяло злато |
| Дължина | 1см |
ОБЕЦИ БЯЛО ЗЛАТО NIA
Обеци NIA са създадени да подчертаят естествената красота и нежност. Изработени от 14 каратово бяло злато, те впечатляват с елегантен дизайн във формата на цвете.
Централният камък е деликатно акцентиран, а леко висящият елемент добавя движение и допълнителен блясък при всяко движение. Това придава на обеците изискан и жив вид.
Моделът е подходящ както за ежедневна визия, така и за по-специални моменти. NIA е стилен избор за жени, които ценят фините детайли и класическата елегантност.
| Тегло | 1.69 гр |
|---|---|
| Код | 815143 |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Циркон |
| Закопчаване | На винт |
| Материал | Бяло злато |
| Дължина | 1см |