Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 473452 |
|---|---|
| Тегло | -1 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Тюркоаз |
| Дължина | 17см+3см екстензия |
| Размер висулка | 9мм х 9мм |
| Материал | Жълто злато |