Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 774257 |
|---|---|
| Тегло | -1 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Тюркоаз |
| Закопчаване | На винт |
| Размер | 8мм |
| Материал | Жълто злато |
Златни обеци детелини Clover
Разгледайте нашите предложения за други или подобни обици ТУК или всички наши обици ТУК
| Тегло | -1 гр |
|---|---|
| Код | 774257 |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Тюркоаз |
| Закопчаване | На винт |
| Размер | 8мм |
| Материал | Жълто злато |