Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 195434 |
|---|---|
| Тегло | 1.20 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Оникс |
| Закопчаване | На винт |
| Материал | Жълто злато |
| Размер | 7мм |
Златни обеци на винт – Детелини
Разгледайте нашите предложения за други или подобни обици ТУК или всички наши обици ТУК
| Тегло | 1.20 гр |
|---|---|
| Код | 195434 |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Оникс |
| Закопчаване | На винт |
| Материал | Жълто злато |
| Размер | 7мм |