Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 726426 |
|---|---|
| Тегло | 1.65 – 1.67 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Оникс |
| Закопчаване | На винт |
| Размер | 12мм |
| Материал | Бяло злато |
| Грамаж | 1.68гр, 1.65гр, 1.67гр |
Златни обеци детелини Clover
Разгледайте нашите предложения за други или подобни обици ТУК или всички наши обици ТУК
| Тегло | 1.65 – 1.67 гр |
|---|---|
| Код | 726426 |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Оникс |
| Закопчаване | На винт |
| Размер | 12мм |
| Материал | Бяло злато |
| Грамаж | 1.68гр, 1.65гр, 1.67гр |