Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 452781 |
|---|---|
| Тегло | 1.71 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Перламута |
| Закопчаване | На винт |
| Размер | 12мм |
| Материал | Жълто злато |
| Грамаж | 1.71гр, 1.73гр, 1.70гр |
Златни обеци детелини Clover
Разгледайте нашите предложения за други или подобни обици ТУК или всички наши обици ТУК
| Тегло | 1.71 гр |
|---|---|
| Код | 452781 |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Перламута |
| Закопчаване | На винт |
| Размер | 12мм |
| Материал | Жълто злато |
| Грамаж | 1.71гр, 1.73гр, 1.70гр |