Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 435867 |
|---|---|
| Тегло | 1.66 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Циркон |
| Дължина синджир | 43.0 см + 2.0 см |
| Размер висулка | 10мм х 8мм |
| Материал | Бяло злато |