Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 338838 |
|---|---|
| Тегло | 1.56 гр |
| Проба | 585K |
| Карат | 14 |
| Камък | Циркон |
| Дължина синджир | 42 см + 2см екстензия |
| Размер висулка | 6мм |
| Материал | Розово злато |