Количката ви е празна
Към магазина
| Код | 824371 |
|---|---|
| Тегло | 1.43 гр |
| Дължина синджир | 42см+ 4.5 см дълга част |
| Диамант карат | 0.01 ct |
| Диамант честота | F VS - SI |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Материал | Бяло злато, Жълто злато |
| Грамаж | 1.59гр, 1.43гр |
| Тегло | 1.43 гр |
|---|---|
| Код | 824371 |
| Дължина синджир | 42см+ 4.5 см дълга част |
| Диамант карат | 0.01 ct |
| Диамант честота | F VS - SI |
| Карат | 14 |
| Проба | 585K |
| Материал | Бяло злато, Жълто злато |
| Грамаж | 1.59гр, 1.43гр |